By: Aaron Patterson

Ani člověk není všemocný a někdy se může stát, že je v nouzi a potřebuje jistou finanční injekci. Někdy žádáme o půjčku, někdy o úvěr, záleží, co právě potřebujeme. A pokud chceme mít jistotu, tak si je musíme vyřídit v bankách. Ale co, když otevírací dobu banky nestíháme? Nezbývá nám nic jiného než si najít jiné seriózní společnosti.

Co je to Cofidis?

Cofidis je mezinárodní společnost, která se zabývá oblasti financí. Její specializací jsou především úvěry na dálku a také nabízí půjčky online. Díky své spolehlivosti a odbornému jednání se řadí mezi nejlepší nebankovní společnosti.

Jaké z produktu mohu u společnosti Cofidis vyžít?

Společnost Cofidis nabízí mnoho produktů. Ale zejména se zaměřuje na úvěry. Ať jde o úvěr na koníčky, domácnost či auto.

Úvěr rekonstrukce – Úvěr rekonstrukce je vhodný, když potřebujete udělat rekonstrukci vašeho bydlení, ale momentálně nedisponujete dostatkem financí. Stačí, když navštívíte stránky společnosti Cofidis a vyplníte si formulář o úvěru rekonstrukce, kdy je maximální částkou půl milionu. Zde vám přesně vypočítají měsíční splátky a kolik peněz přeplatíte. Pak si úvěr sjednáte a vyčkáte na jeho schválení.

Úvěr na auto – Je pro vás nezbytné pořídit si auto? V dnešním světě každý potřebuje auto, ale ne každý si ho může dovolit, protože nejde o žádnou levnou záležitost. Navíc do auta musíte stále něco investovat – potřebuje různé servisní opravy, zimní a letní pneumatiky a mnohé další. Cofidis má sjedná úvěr na auto, kde je maximální částka opět půl milionu, za kterou si lze pořídit už velice pěkné a v mnoha případech i úplně nové auto.

Úvěr na hotovost – Nepotřebujete ani auto, ani rekonstrukci a ani jiný z úvěrů, které společnost Cofidis nabízí? A přesto potřebujete peníze, třebaže jde o jinou věc? Není problém. Protože u této společnosti si můžete jednat úvěr na hotovost, kdy peníze můžete využít úplně na cokoliv. Maximální částka je sice poněkud nižší, protože jde o devadesát tisíc, ale stále jde o dostatek peněz, abyste mohli nakoupit věci, které nutně potřebujete.

Proč si mám vybrat právě Cofidis?

U společnosti Cofidis můžete opakovaně čerpat a to v rámci jedné smlouvy, také vám budou každý měsíc zdarma zasílány výpisy, dostanete flexibilní nastavení splátek. Kromě toho si u této společnosti můžete nejen sjednat, ale také vést úvěr zcela zdarma, také když se rozhodnete úvěr předčasně splatit, tak to bude pro vás bez příplatků. A peníze na váš účet dojdou do jednoho dne od schválení úvěru. A také si můžete úvěr nechat pojistit.

Jaké podmínky musím splňovat, abych dostal úvěr u Cofidisu?

Jelikož jde o seriózní společnost, tak si Cofidis klade jisté podmínky, které musíte splňovat, abyste mohli dostat úvěr. První z nich je, abyste byli plnoletí. Je jedno zda jste občanem České republiky či Slovenské republiky, ale chtějí, abyste měli trvalý pobyt v naší zemi, čímž je Česká republika. Další podmínkou je doložitelná mzda, aby bylo jasné, že máte čím splátky splácet. A také kontrolují registr dlužníků, kde byste jako zájemce o úvěr neměli být zapsání.