V dnešním světě finančních produktů a bohatých nabídek je docela běžné, že máme uzavřených víc půjček. Každá půjčka má své podmínky, způsob úročení, roční procentní sazbu nákladů… Jedna může být výhodnější, jiná nám zbytečně tahá přemíru peněz z kapsy, i když řádně splácíme. Ušetřit nemálo peněz nám přitom může spojení půjček neboli konsolidace půjček.

Srovnání konsolidací půjček

Jak již jsme řekli, konsolidace znamená spojení, sjednocení více půjček do jedné. Tuto možnost nabízí u nás mnoho bank, např. Moneta, Česká spořitelna, ČSOB, AirBank, Zonky.cz a další. Tím, že proběhne konsolidace, můžete splácet až o polovinu méně, což zní docela neuvěřitelně.

Jestliže použijete jednoduchý, rychlý, praktický srovnávač konsolidací, do dvou minut budete znát nejvýhodnější možnost, kterou máte. Co se týče úroku, může začínat už na 2,99 %. A to přitom stačí párkrát kliknout myší kdykoli máte čas odkudkoli chcete. Nemusíte nikam chodit. Porovnáte si ceny i podmínky všech produktů na trhu a vyberete si tu nejvýhodnější. Na webových stránkách usetreno.cz vám s online vyřízením konsolidace půjček rádi pomohou, připraví smlouvy, zařídí výpovědi, domluví schůzku online i v bance, zkrátka vše, co bude potřebné. Poradí vám specialisté po telefonu, abyste mohli ihned reagovat a ptát se, když vám nebude něco srozumitelné. Dostanete tipy na výhodné půjčky.

Co budete muset vyplnit

Je to pár základních údajů, které bude nutné do kalkulačky konsolidace půjček doplnit. Jsou to údaje o tom, kolik vám celkem zbývá doplatit, jak dlouho chcete splácet novou půjčku, vaše telefonní číslo a e-mail. Zobrazíte si srovnání konsolidací půjček a dokončíte výběr.

Nečekejte a neodkládejte konsolidaci půjček. Zbytečně platíte na splátkách víc, než je nutné. S konsolidací můžete ušetřit až polovinu na splátkách. Na stránkách usetreno.cz vyřídíte vše rychle, jednoduše a zdarma. S pomocí odborníků, nebo bez ní.