Peníze přesně na to, co chcete a potřebujete – právě tak by se dala charakterizovat americká hypotéka. Tato bezúčelová půjčka vám dokáže poskytnout dostatek finančních prostředků na všechno, co si zamanete. Stačí se ručit svou nemovitostí.

Půjčka se nevídanými parametry – sen nebo realita?

Nízká úroková sazba, možnost získat půjčku i bez dokládání příjmů, nenahlížení do registru dlužníků a libovolně dlouhá doba splatnosti – sen nebo realita? Díky nebankovním americkým hypotékám od spolehlivých a férových společností je tento popis holou realitou, kterou si nyní můžete užívat i vy. Vsaďte na spolehlivou a tolik oblíbenou hypotéku bez dokládání příjmů, která vám vždycky vyjde vstříc.

Obrovským benefitem americké hypotéky bez registru je mimo jiné i to, že si ji můžete celou zřídit z pohodlí svého domova. Nemusíte nikam ani chodit, stačí, abyste vyplnili online formulář, na jehož základě se vám co nejdříve ozvou odborníci s dalšími detaily a podrobnostmi. Na všem se domluvíte, zeptáte se na to, co vás bude zajímat a domluvíte se na předání a podepsání smlouvy. Čím rychleji totiž smlouvu podepíšete, tím rychleji vám přijdou požadované peníze na účet. Nehovoříme zde o týdnech, ale o dnech. Finanční prostředky můžete mít na účtu již do dvaceti čtyř hodin od podepsání smlouvy.

Ručení nemovitostí je bezpečné a bezproblémové

Spousta lidí se začne stahovat, jakmile uslyší o tom, že je nutné se zaručit nemovitostí. Je to pochopitelné, při takovýchto slovech si člověk často představí, jak mu někdo bere bezdůvodně jeho domov. To je však naprosto nereálná představa. Zaručení se nemovitostí slouží jako poslední pilíř jistoty, kdybyste se náhodou rozhodli nekomunikovat a odmítali platit. Jestliže jste však připraveni splácet svou pohledávku tak, jak se předem domluvíte, tak se ničeho skutečně obávat nemusíte. Ručení je zde pouze jako záruka v případě nespolehlivých a lehkomyslných klientů. Vy mezi ně však určitě nepatříte, proto se ručení nemovitostí nebojte. Pojďte se spíše podívat na to, čím můžete ručit:

  • Rodinné domy
  • Byty v osobním vlastnictví, družstevní byty
  • Pozemky
  • Komerční objekty
  • Chaty, chalupy a rekreační objekty