Potřebovali byste rychle půjčit drobnější finanční obnos? Nyní si můžete tyto rychlé půjčky vyřídit přes SMS službu. Nejprve stačí zvolit výši a délku půjčky. Poté je potřeba systému poskytnout několik údajů, jako je Vaše jméno, rodné číslo, číslo mobilního telefonu. Dále musíte také splňovat některé z dalších požadavků a tedy být občanem České republiky, být ve věkové kategorii 20 až 68 let a rovněž musíte prokázat své příjmy.

Registrační poplatek půjčky činí 1 Kč. Poplatek sms půjčky platíte pouze jedenkrát a čerpat můžete současně také vždy pouze jednu půjčku.

Sms půjčky je potřeba vždy splatit ve stanoveném termínu a to převodem na bankovní účet. Mezi banky, s nimiž spolupracujeme a máme u nich vedené vlastní účty, se řadí například GE Money Bank, Česká spořitelna, Fio banka, Komerční banka a další. Jakmile tuto částku splatíte, můžete ihned žádat o novou částku rychlé půjčky, avšak ve stejné výši.

Rozhodnutí o schválení půjčky obvykle trvá do deseti minut. Pro udělení sms půjčky není potřeba žádného ručitele. Žádost jsou přijímány dvacet čtyři hodin denně, schvalovací proces potom probíhá v intervalu od 9 do 18 hodin. Výše 1. sms půjčky se může pohybovat od 100 Kč do 6 000 Kč.