20150909134013

Hledáte odborníky na účetnictví v Praze, ale nevíte koho vybrat? Společnost Caspian Accounting & Consulting Servicesm je tou ideální volnou právě pro vás. Tato společnost nabízí kvalitní služby po celém světě a nyní je najdete i u nás na Praze 3. Ve společnosti CACS jsou pro vás připraveni profesionálové ve svém oboru, kteří chápou, že vést účetnictví může být pro někoho opravdu náročné.

Někdo na to při svém pracovním vytížení nemá čas, někdo pro změnu není v účetnictví tak zběhlý, takže si raději najme profesionála. Najít šikovného účetního, ale může trvat i rok nebo déle, než se najde opravdu ten správný účetní, kterému budete moci věřit. Proto je tu společnost CACS, kde si můžete objednat jednotlivé účetní služby, ale i kompletní správu vašeho účetnictví. Pokud účetní služby společnosti rozdělíme, můžete vybírat například z těchto následujících:

  1. Zpracování daňového přiznání
  2. Finanční účetnictví
  3. Zpracování účetnictví
  4. Daňové poradenství
  5. Vedení účetnictví pro podniky
  6. Podvojné účetnictví
  7. Rekonstrukce účetnictví
  8. IFRS
  9. Daňová evidence

To co je tu napsáno, ale není ani z daleka všechno. Na své si totiž přijdou i menší podnikatelé nebo neziskové organizace. Unikátní nabízenou službou společnosti CACS je například účetnictví pro bytová družstva, což bývá často řešený problém.  Kromě účetních služeb tato společnost nabízí i služby právní či personální. Například začínajícím podnikatelům je tu nabízena pomoc se založením živnosti. Pokud ale z jakéhokoliv důvodu budete chtít svou firmu či živnost zrušit, společnost CACS vám také se vším pomůže. Kromě toho si zde můžete požádat o pomoc se smlouvami nebo zpracováním mezd pro vaše budoucí zaměstnance.

Vedení účetnictví a kde, a jak ho zařídit

Jestliže se rozhodnete pro vedení účetnictví od společnosti CACS není nic jednoduššího než je navštívit na jedné z jejich světových poboček přímo u nás v České republice, konkrétně na Praze 3. Další možností je si do firmy zavolat nebo je kontaktovat přes formulář na jejich webových stránkách. Pokud ale váháte, zda nenaletíte, nemusíte se bát.

Najmout si agenturu je méně rizikové než hledat soukromého účetního, což může hlavně i dlouho trvat, kdežto společnost CACS se vám začne věnovat okamžitě. Navíc tuto společnost doporučují světově proslulé organizace a korporace jako například Samsung, Nokia, Fujitsu a mnoho dalších. Kromě těchto výborných referencí tu hraje velké plus také cena. Ceny této společnosti jsou absolutně skvělé, protože nejsou přemrštěné a odpovídají realitě, služby společnosti CACS si tak opravdu může dovolit i malý začínající podnikatel nebo nezisková organizace, která nemá moc peněz. Firma CACS si svou reputaci stačila vybudovat za pouhých 13 let na světovém trhu, přičemž začínala v Ázerbájdžánu a dostala se až k nám do Evropy.

Nyní patří díky svému přístupu ke klientům a nabídce služeb mezi TOP společnosti ve svém oboru, na které se můžete rozhodně bez obav spolehnout. Navíc můžete očekávat služby světových profesionálů, kteří o svém oboru něco vědí a rozumí mu, takže vám se vším poradí, jak nejlépe budou umět. Služby společnosti CACS můžete využívat jako dlouhodobou spolupráci, ale i nárazově, jako například u podávání daňového přiznání. Doporučujeme si na společnost zanechat kontakt, a to nejlépe na profesionála, který pracoval přímo pro vás, abyste se na něj mohli v případě dalšího problému opět obrátit. Je lepší obracet se opakovaně na již osvědčenou firmu, než hledat každý rok novou a bát se jestli vaše očekávání nezklame.