Bankovní půjčky jsou určeny výhradně bonitním klientům, jež mohou doložit svůj příjem a nemají záznam v registru dlužníků. Ženám na mateřské dovolené, důchodcům a nezaměstnaným jsou bankovní půjčky nedostupné, a proto musí překročit práh do nebankovního světa. Spousta lidí se obává nebankovních půjček, neboť jsou spjaty se špatnou pověstí. Ne všechny nebankovní půjčky jsou neférové. Dovolujeme si vám představit transparentní půjčku bez doložení příjmu.

Krátkodobým řešením nedostatku finančních prostředků je půjčka bez doložení příjmu, která současně nevyžaduje nahlížení do registrů dlužníků a ručitele. Půjčka je dostupná širokému spektru klientů, což je její nespornou výhodou. V neposlední řadě je půjčka individuální, a proto si ji můžete nastavit dle svých představ.

Parametry půjčky

Chcete-li překlenout období nedostatku peněz před výplatou, vystačíte si s minimální částkou půjčky 5 000 Kč. Pakliže jsou výdaje vyššího charakteru, můžete požádat o částku až 25 000 Kč. Doba splatnosti půjčky je 20 dnů až 2 roky. Čím delší je doba splatnosti, tím jsou sice nižší měsíční splátky, ale tím vyšší je úroková sazba. Sami si ujasníte, kolik jste schopni měsíčně splácet.

Nemusíte nikam chodit, protože půjčku bez doložení příjmu si vyřídíte z pohodlí svého domova. Na webové stránce pujcka-bez.cz vyplníte přehledný formulář (výše půjčky, doba splatnosti, osobní a kontaktní údaje) a odešlete jej ke zpracování. Poté vás zkontaktuje finanční specialista, který s vámi dořeší veškeré ostatní povinnosti. Půjčka je vyřízena snadno a rychle.

Smlouva bez právních kliček

Smlouva je přehledná a srozumitelná. Po jejím přečtení zjistíte, že půjčka bez doložení příjmu si neúčtuje skryté poplatky. Úroková sazba této půjčky je v porovnání s bankovními produkty vyšší, zato máte méně starostí s jejím vyřizováním.