Půjčky na občanský průkaz jsou nebankovní a neúčelné půjčky, při kterých nepotřebujete ani ručitele, ani ručení vaší nemovitostí. Půjčka je bez náhledu do registru dlužníků.

Půjčit si můžete až 500 000 korun a to rychle a z pohodlí vašeho domova.

Tato půjčka je vhodná takřka pro každého. Stačí být občanem České republiky starším 18 let. Také musíte mít platný občanský průkaz a nějaké (i nedoložitelné) příjmy.

Vyřízení této půjčky je velice jednoduché, stačí vyplnit žádost o půjčce na internetu. Nebankovní instituce vás poté bude kontaktovat a domluví s vámi další postup. Peníze můžete mít na účtu do pár hodin.

Nevýhodou těchto půjček jsou vysoké úroky a RPSN.

A co když nebudete moci splácet? Lze se domluvit na odložení splátek, nebo si upravit splátkový kalendář.

A kde si půjčit?

http://www.naoponline.cz/

Na této webové stránce vám půjčí od 50 000 korun do 5 500 000 korun. Půjčky jsou nebankovní, bez registru a bez ručení nemovitostí. Abyste si mohli půjčit, musíte být občan České republiky s trvalým pobytem na území ČR. Dále musíte mít nějaký příjem, který ovšem nemusíte dokazovat.

Pokud tyto podmínky splňujete, stačí jen vyplnit online žádost, a peníze mohou být vaše.

https://berpujcku.cz/

Tato instituce nabízí nebankovní půjčku na občanský průkaz až 10 000 korun na maximálně 30 dnů. Vše co potřebujete mít je platný občanský průkaz a nějaké příjmy, ale klidně i nedoložitelné. Stačí vyplnit dotazník, a peníze pak můžete mít rychle na svém účtu.

http://naobcanku.org/

Zde si můžete půjčit až 500 000 korun. K vyřízení této půjčky stačí jen občanský průkaz. Nepotřebujete ručitele, ani zástavu nemovitosti. Půjčka je bez registru, a její vyřízení je do 24 hodin. Stačí vyplnit žádost na internetu.

Půjčka

Tato instituce vám půjčí až 12 500 korun. Stačí vyplnit online žádost, poslat kopii svého občanského průkazu a poslat 1 korunu na účet této instituce (tak si ověří, že skutečně vlastníte bankovní účet). Půjčka je bez registru. Dokonce nabízejí první půjčku do 8 000 korun zdarma.

Pokud potřebujete peníze opravdu rychle, banky vám nepůjčí a nemáte doložitelné příjmy, tak jsou půjčky na občanský průkaz přesně pro vás.