By: Emilian Robert Vicol

Ne vždy se člověku daří tak, jak by si představoval. Protože ne každý den je posvícení, jak by řekl klasik. Jenže vy jste si právě vyhlédli nový nábytek, chcete si konečně po několika letech dopřát pořádnou dovolenou nebo snad děti potřebují novou výbavu na lyžařský kurz?

Nezáleží na tom, na co peníze potřebujete, důležitý je fakt, že jich prostě nemáte dostatek na to, abyste si vysněný produkt či službu mohli dovolit.

Co tedy dělat? Máte snad znovu zkusit našetřit? Máte zase odložit svou vysněnou letní dovolenou? Ano, i to je cesta, i když vám nikdo nezaručí, že budete schopni našetřit na vše, co chcete. Spíš se budete muset smířit s tím, že zase nebudete mít to, po čem vaše srdce touží. Anebo si můžete půjčit.

Spotřebitelský nebankovní úvěr od společnosti AsisTeam s.r.o. je vaší jedinečnou příležitostí, jak si opatřit finance rychle, jednoduše a jak umožnit sobě i své rodině konsolidovat rodinné finance. Dopřejte si to, co chcete, začněte tím, že se podíváte na podmínky našich nebankovních půjček. Uvidíte, že nabízíme solidní úrokové sazby a dlouhou dobu splácení, která je u některých druhů úvěrů až dvacet pět let.

Nabízíme jasně nastavené podmínky, celý proces schvalování úvěru jsme zeštíhleli na nezbytné minimum, abyste vy a ostatně ani my netrpěli zbytečnou administrativní zátěží. Vaše úvěry budou zajištěny nemovitostí, nebudeme po vás žádat žádné nesmyslné poplatky předem a míru RPSN budete samozřejmě znát předem. Také se nemusíte obávat, že byste kvůli několika let starému dluhu, který jste už dávno splatili, nedostali úvěr od nás, protože máte záznam v registru dlužníků. Nic takového u nás nehrozí. My vám nabízíme pomocnou ruku, nabízíme vám spokojenost a možnost získat finance potřebné šťastný život. Tak co říkáte na naši nabídku, přijmete ji?