Chybí vám peníze do výplaty, nebo potřebujete pokrýt nečekané výdaje v domácnosti? Pokud nechcete žádat o dlouhodobý úvěr a stačí vám menší obnos peněz, pak využijte nabídky nebankovních půjček. Ty mají jednodušší systém sjednání a půjčí prakticky komukoliv.

První půjčky bez poplatků

Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí peníze, poskytuje v tuzemsku už celá řada společností. Dokonce se objevují i nabídky, kdy máte možnost využít první půjčku zdarma, tedy bez jakýchkoliv poplatků a úroků. Zkrátka si vypůjčíte například 4.000 Kč a během 30 dnů pak tutéž sumu splatíte. Půjčka není navýšena byť o jedinou korunu.

Vyhověno bude každému z vás

Nabídku krátkodobých půjček, které opravdu půjčí peníze každému, poskytuje internetový portál Pujcko.cz. Průchodnost žádostí zde dosahuje 97%, což je nejvyšší procento na trhu. Je to dáno tím, že portál agreguje nabídky nebankovních půjček od více společností, takže je vám vždy schopen najít vhodnou půjčku dle vaší situace a podmínek.

Nová SMS půjčka až do výše 4.500 Kč

Téměř každému půjčí i Nová SMS půjčka. K jejímu sjednání vám stačí vyplnit jednoduchý online formulář. Kromě toho si už jen připravte číslo bankovního účtu a mobilní telefon. Během pár minut získáte až 4.500 Kč, a to s dobou splatnosti do 30 dnů.

Jde o půjčku, která je přímo ideální v okamžiku, kdy vám zbývá pár dní do výplaty a v danou chvíli už nemáte dostatek finančních prostředků. Vzhledem k tomu, že Nová SMS půjčka je poskytována bez účelu, nemusíte se při žádosti svěřovat s tím, nač poskytnuté peníze využijete. Lze tak s nimi třeba i platit účty, pořídit dárky, nakoupit potřeby do domácnosti, nebo si za ně užít pěknou dovolenou.

Pokud vás zrovna nezaujme Nová SMS půjčka a chcete se raději poohlédnout po jiném nebankovním úvěru, pak navštivte nový portál CoolPujcky.cz. Ten srovnává všechny aktuálně dostupné nebankovní půjčky, kde půjčí opravdu každému solidnímu zájemci.

Komerční sdělení