Úvěr poskytovaný v této výši a v akci je středním úvěrem, obnášející v sobě i řadu výhod. První a pro mnoho osob velice důležitou výhodou je jednoduchá možnost sjednání přes internet. Nebudete muset dokládat potvrzení o doložení příjmu a ani nebude nahlíženo do registru dlužníku. Na tuto půjčku v akci tak můžou dosáhnout i lidé bez pravidelného měsíčního příjmu. Počítat musí jen s tím, že i nebankovní společnost po nich může u úvěru poskytovaného v této výši požadovat ručitele, kterým zajistí, že se úvěr řádně splatí a navrátí svému věřiteli.

Půjčka 40.000,– akce ihned je velice rychlá. Do několika minut či nejpozději hodin můžete disponovat finančním obnosem půjčky. Tato půjčka je většinou vyhlašována v akci. Nejen, že tak získáte 40. 000,– Kč, ale navíc máte i další bonusy. Další akce související s tímto produktem se většinou týkají lepší úrokové sazby, vrácení části úroků, nebo hmotných bonusů souvisejících se sjednáním a podepsáním smlouvy.

Co udělat pro sjednání a získání

Nejprve je nutné vyplnit snadnou žádost. Naleznete jí na webových stránkách společnosti. Žádost se pak odešle ke schválení. O výsledku předběžného schválení smlouvy se dozvíte telefonicky do několika minut.

Druhý den Vám bude poštou zaslána smlouva. Od chvíle, kdy smlouvu zašlete zpět spolu s potřebnými doklady, je půjčka schválená do dvou pracovních dnů. Peníze Vám budou na účet zaslány po finálním schválení smlouvy. Poté si můžete pořídit to, co potřebujete.

Doklady potřebné pro sjednání

K vyřízení budete potřebovat:

Občanský průkaz – jeho kopii budete zasílat poštou

Kopii druhého dokladu totožnosti – například cestovní pas, rodný list, řidičský průkaz

Bankovní účet – číslo účtu musíte zaslat společnosti, kde si půjčku vyřizujete

● Musí Vám být více než 18 let a musíte mít trvalý pobyt v České republice

Jak bude probíhat splácení

Nastavení celkové výše splátky a celkové doby splácení je poměrně variabilní. Často záleží pouze na konkrétní individuální dohodě. Většina společností vychází svým klientům vstříc a splátky jsou rozvrženy v rozumné vyšší i době. I kdyby jste v budoucno chtěli výši splátek změnit či si zvýšit dobu splácení půjčky, nebude to velkým problémem. Většina společností Vám vyjde vstříc. Navíc je často změna doby splácení i výše měsíčních splátek bez poplatku, takže nedoje k dalšímu zatížení rodinného rozpočtu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *