pujcky-euro

Půjčky bez dokládání příjmů

pujcky-euroNe každý, kdo si chce peníze půjčit, může doložit svoje příjmy. Existuje mnoho skupin obyvatel, kteří mají s dokládáním příjmů problémy, ať už jde o důchodce, nezaměstnané, či studenty. Naštěstí i pro ty existuje možnost, jak si peníze půjčit, ovšem pouze krátkodobě.

Půjčky bez dokládání příjmů totiž poskytuje určitá skupina nebankovních společností, jejichž úvěry najdete pod názvem SMS půjčky. Jedná se o malé krátkodobé úvěry, které vám mohou zajistit až 10 000 Kč a to velmi rychle.

SMS půjčky fungují tak, že vám nejprve daná nebankovní společnost půjčí menší částku, pro ověření vaší bonity a schopnosti dluhy splácet. K tomu, abyste tuto půjčku získali, nepotřebujete dokládat mnoho formalit, většinou postačí občanka, mobil a účet v bance. Některé z těchto firem vám půjčí peníze dokonce na složenku, takže není ani nutnost vlastnictví bankovního konta.

Peníze máte většinou do 24 nebo 48 hodin od schválení vaší žádosti. Můžete je využít na cokoliv, ať už potřebujete zaplatit účty anebo vám chybí na splácení předchozích dluhů.

Doba splatnosti u těchto půjček je ovšem krátká, peníze můžete mít od jednoho týdne do jednoho měsíce. Ne každý však stihne dluh v tomto období splatit a proto některé nebankovní společnosti umožňují prodloužení krátkodobé půjčky za poplatek.

Při první půjčce si takto můžete bez dokládání příjmů zažádat maximálně o 3 5000 Kč. Takovou půjčku nabízí firma Crediton. Mezi další poskytovatele těchto krátkodobých úvěrů patří například:

  • Ferratum
  • Kredia
  • Perfect Money
  • Finsen

Jednou z nevýhod u těchto úvěrových produktů je však to, že za tyto expresní služby si musíte zaplatit a to víc, než v bankách. Poplatky zde totiž většinou tvoří 20 – 25%, ovšem pokud si půjčíte peníze na kratší dobu, snižují se a mohou dosáhnout hranice až 10 %.

One thought on “Půjčky bez dokládání příjmů”

  1. Využila jsem nabídku půjčky bez doložení příjmu. Potřebovala jsem rychle peníze na novou pračku. Půjčku jsem již splatila. Doporučuji všem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *