sexy-pujcky

sexy-pujckyS manželem jsme spolu byli 20let. Byly to pěkné časy, ale jak šly roky tak se ze mě stala unavená ženská. Čtyři těhotenství se na mém těle podepsaly a já si slíbila že jak budou peníze tak si nechám své tělíčko trochu spravit. Ale se čtyřma dětmi bylo pořád kam peníze dávat a tak na plastiku nakonec nikdy nedošlo.

Jednoho dne jsem s manželem vyrazili na zábavu – v Plzni se konal každoroční ples a já se krásně oblékla i nalíčila. Bavili jsme se skvěle, ale přeci jenom mě jedna věc trápila. Vedle u stolu seděla neuvěřitelně krásná žena a svou krásu dávala všem na odiv. Měla perfektní postavu a šaty decentně poodhalovaly její souměrná prsa.

Každý se za ní otočil a samozřejmě i můj muž. Celou noc jsem pak nemohla usnout a přemýšlela o plastice a mých možnostech. Jenže tu byl stále jeden problém. Kde na zákrok sehnat peníze. A pak mě to napadlo – využiji naší téměř bezúročné půjčky. Po tolika letech si nějaké to hýčkání zasloužím.

Hned druhý den jsem zavolala na plastickou chirurgii a objednala si schůzku. Přístup lékaře byl úžasný. A po schůzce jsem věděla dvě věci jistě, že ta nová prsa musím mít a to že si na ně budu muset skutečně vzít nemalou půjčku. Půjčkám a dluhům jsem se vždy vyhýbala, ale dnes mě hnala velmi silná motivace a tak jsem s nadějí vkročila do banky.

Paní která se mě ujala mi se vším poradila a s příslibem že mi půjčku schválí jsem se vracela po půl hodině domů. A pak už to šlo ráz na ráz. Po vyřízení potřebných papírů jsem měla na kontě o 100 000,- a za to už se dá s tělem udělat spousta věcí. O pár týdnů později jsem složila na klinice  zálohu a těšila jsem se co na nová prsa řekne můj manžel.

Zákrok proběhl snadno a rychle. Vůbec to nebolelo a výsledek stál za to si tu půjčku vzít. Manžel byl přímo nadšený a příští rok jsem na plese zazářila zase já.

Půjčky se nemají brát na blbosti, ale bez nich by ten život byl příliš obyčejný. Když něco chcete, kupte si to. Tuhle jsem zase přemýšlela kde vzít peníze na nový kabát, protože ten co jsem viděla včera ve výloze ten musím mít. Byl v akci a i když si zase půjčím, tak ušetřím. Teď když vím, že si vzít půjčku je tak snadné, tak si říkám proč ne. :-)

[hana-code-insert name=’sklik250′ /]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *