ucitelka

ucitelkaNeměl bych vám to říkat,ale jako puberťák jsem byl strašný. Pil jsem, lhal, flákal se a měl jsem velmi blízko k drogám i hraní na automatech.Ve škole jsem měl jen problémy – jediné co mě bavilo byla matematika jelikož jsem vždy měl hlavu na čísla. Moje učitelka matematiky to věděla a tak mi dávala kapky a vždy mě přišlo že je na mě děsně zasedlá.

Jednoho dne jsem se dostal do pořádného maléru. S klukama jsme se opili a prohráli fakt hodně peněz. Ale nejhorší je že ty peníze jsme dlužili jednomu mafiánskému týpkovi o kterém bylo známo že si nebere servítky s neplatiči.

Kde vzít ale 50 000? Všichni jsme byli chudí s rodiči žijícími od výplaty k výplatě.

Kdybych měl tak zaplatím, ale neměl jsem a tak jsem se skrýval jak se dalo. Jenže takový mafián co mu dlužíte si vás najde a  nezajímá ho že nemáte a tak když jsem se jednou s mámou vracel domů, tak na nás čekala partička chlapů s nožema.

Máma věděla, že jsem  problémový, ale netušila jak moc. Chlap mě chytil pod krkem že zítra pokud nesplatím 60 000 tak uvidím. Máma začala plakat. Věděla, že peníze nemá a že jí ani nikde nepůjčí. Nečekaně se před námi objevila moje matikářka. „Vše jsem viděla.“ Znám tyhle týpky a vím že bez peněz se jich nezbavíte.“

[hana-code-insert name=’sklik468x80′ /]

Pomůžu vám peníze sehnat. Půjčku si vezmu za vás a ty mi budeš ručit, šťouchla do mě prstem. Do banky se jelo hned a půjčka naštěstí hned byla vyřízená. Druhý den jsem čekal s penězi. Bál jsem se, to jo, ale chtěl jsem to mít za sebou a začít nový život.

Chlapi přišli a odešli. Moji kamarádi bohužel strážného anděla neměli a tak skončili hodně špatně. Mě zachránila moje matikářka a taky půjčka díky které jsem svůj největší malér přežil celý. Věděl jsem ale, že mám závazky a tak jsem si sehnal brigádu a měsíc za měsícem splácel co jsem dlužil. Na brigádě jsem poznal nové lidi a pochopil, jaký jsem byl hlupák.

Ve škole jsem se zlepšil a máma na mě byla pyšná, protože jsem to dotáhl až na vysokou školu. Teď je ze mě inženýr a nikdo by nevěřil jakou minulost mám za sebou. Na studia jsem si vzal půjčku, ale už je splacená stejně, jako půjčka mojí učitelky která je teď mámina nejlepší kamarádka a její dcera je zase moje nejlepší kamarádka. :-)

[hana-code-insert name=’sklik250′ /]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *