Půjčka rychle

Půjčky rychle a zběsile

Půjčka rychlePro tento článek jsme si vypůjčili název z kultovního filmu, který ovšem ve srovnání s rychlostí dnešních půjček působí spíše jako pomalý romantický doják.

Co se týče rychlosti, není už téměř prostor pro zlepšování, leda že by se jednalo o sci-fi, kdy na půjčku pomyslíte a už vám klepe obchodní zástupce na dveře. Toho se asi nedočkáme a ve skutečnosti to ani není nutné.

Oproti hypotékám, které řešíme s rozmyslem a s předstihem i několik měsíců dopředu, rychlé půjčky využijeme, pokud potřebujeme řešit nenadálé události.

[hana-code-insert name='sklik468x80' /]

Vše totiž naplánovat dopředu nejde. Třeba jste příští rok uvažovali o nákupu pět let staré ledničky a ona si odejte už dnes, zrada.

Teď si zkuste představit, jak byste situaci řešili před deseti lety, bez peněz. Začalo by obvolávání rodiny, potom známých, nakonec i snad i úplně cizích lidí, jen aby vám někdo půjčil. Každý se tak dozví, co se vám přihodilo a zároveň ho seznámíte se svojí finanční siuací. Že se vám takové informace šířit nechce? Jiná možnost prostě nebyla. Kdybyste půjčku řešili přes banku, trvalo by to zřejmě dosud.

Rychlé půjčky dnes

Naštěstí je to dnes už jinak. Řekneme si, jak to řeší společnost Provident, která je v ČR hodně známá, ale podobné to jistě bude i u dalších společností poskytujících půjčky.

Provident je specialista právě na rychlé půjčky. I kdyby neznal nic jiného, tak rychlé půjčky zvládá velmi dobře.

  1. Nový klient vyplní online formulář s požadavkem na půjčku.
  2. Ten samý den se mu ozve zástupce a sjedná se schůzka u klienta
  3. Opět ten samý den je již možné převzetí peněz

Oproti konkurenci uplatňuje Provident politiku tzv. „půjčky s lidskou tváří„. Přátelské jednání, podmínky půjčky na jednom listu A4, pravidelné týdenní splátky při osobním setkání u klienta…

Znovu si to srovnejte se situací před deseti lety. Lidé velmi oceňují anonymitu, o jejich problému s nedostatkem peněz se nikdo nemusí dozvědět a vše probíhá velmi rychle.

Požádejte o rychlou půjčku a vyplňte online formulář.

[hana-code-insert name=’sklik250′ /]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *